Hata

Teslimat ve Iade

Kişisel bilgileri nasıl işleme aldığımız konusundaki sorularınız için 0850 840 2722 numaralı çağrı merkezimizden, [email protected] mail adresimizden veya posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
  • Bu sözleşme en az 1 (bir) yıl için geçerlidir.
  • Üye sözleşmeyi yenilemeyi düşünmüyorsa sözleşme bitiş tarihinden en az 1 (bir) ay önce yazılı olarak aracla.com’a haber vermek zorundadır.
  • Üyeliğin İptal edilmemesi durumunda işbu sözleşme 1 (bir) yıl süre ile uzar.
  • Sözleşme kurallarına aykırı hareket edilmesi durumunda aracla.com herhangi bir ihtara gerek duymaksızın sözleşmeyi hemen iptal edebilir.
  • aracla.com, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Madde 9 uyarınca, tüketici olan Üye’lerin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, malı teslim aldıkları tarihten veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkını haiz olduklarını kabul ve beyan edip, cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt eder. Bununla birlikte, Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmelik Madde 7’nin 4.Fıkrasındaın (a) bendi uyarınca, tüketicinin 7 günlük cayma hakkı süresi sona ermeden önce tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde ve dolayısıyla Sözleşme bakımından tüketici, cayma hakkını kullanamaz.
  • aracla.com işbu sözleşmede yapacağı tadilat veya yenilikleri üyenin vermiş olduğu elektronik posta adresine gönderecek, üye tarafından 3(üç) gün içinde bir itiraz gelmemesi halinde ek veya yeni maddeler yürürlüğe girecektir.

İletişim Bilgileri

Tel: 0850 840 27 22 Web: https://aracla.com Email: [email protected]