Hata

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kişisel bilgileri nasıl işleme aldığımız konusundaki sorularınız için 0850 840 2722 numaralı çağrı merkezimizden, [email protected] mail adresimizden veya posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
  • Üye’nin bu sözleşmedeki imzası ya da sözleşmeye web sitesi üzerinden verdiği onayı ile birlikte aracla.com’a yapması gereken tüm ödemelerinin aracla.com üye hesaplarından ya da kredi kartlarından çekilmesi için de ayrıca bir imzaya gerek kalmaksızın onay vermiş olur. Bu ödemeler, kullanım ücretlerini, hırsızlık ve hasar olayları karşısında meydana gelen zararları, her türlü trafik ve kullanım cezalarını, iş kayıplarını ve yönetim, üyelik ve mahkeme giderlerini de kapsamaktadır.
  • Mevcut kiralama ücretleri, cezalar ve ekstralar aracla.com web sitesinde açıkça belirtilmekte olup, ücretler Üye’den herhangi bir uyarıya gerek kalmaksızın aracla.com tarafından herhangi bir zamanda tahsil edilebilir.
  • Her ne sebeple olursa olsun üyenin kendisine faturalandırılan hizmeti ödememesi veya eksik ödemesi durumunda, aracla.com ödemenin tamamı gerçekleştirilene kadar üyeliği durdurma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Tüm ödemeler, kullanımlar sonrası üyeden hemen tahsil edilir. Bir takvim ayı içerisindeki tüm kullanımlar, bir sonraki takvim ayının ilk haftası içerisinde toplu olarak fatura edilir.
  • Tüm hasarlar, sigorta kapsamı dışındaki giderler, trafik ve park cezaları, üyelik kapsamı dışındaki idari ödemeler ve cezalar araç kullanımının tamamlanmasıyla birlikte diğer ücretlere ilave olarak derhal ödenecektir. Araç teslimini takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde üye tarafından ödemesi yapılmayan tüm bu ücretler faiz uygulamasına tabi olacaktır.
  • aracla.com'ın sunduğu hizmette aksaklık yaşanmaması ve müşteri deneyiminin geliştirilmesi, tüketici açısından kredi kartı bilgilerinin çalınması, kaybolması ve amaç dışında kullanımını engellemek için sanal POS entegrasyonu ile iyzico üzerinden kart saklama hizmeti alınmakta olup, tüm kart bilgileri bu işbirliği çerçevesince güvenli olarak saklanmaktadır.
  • Herhangi bir ödemede, ödemenin Üye’nin kredi kartından provizyon alınmaması veya kredi kartının iptali sebebi ve sair sebepler ile tahsil edilmemesi halinde sözleşmede belirtilen tüm alacağın muacceliyet kespedeceğini taraflar kabul etmektedir.
  • Herhangi bir borç bakiyesini sıfırlamak için aracla.com, Üye’nin kredi kartından her zaman tahsilat yapabilir.
  • Üye’nin kredi kartının değiştirilmesi durumunda dahi ödemelerin yeni kredi kartı hesabından yapılması için aracla.com’a şimdiden yetki vermektedir.

İletişim Bilgileri

Tel: 0850 840 27 22 Web: https://aracla.com Email: [email protected]