Hata

Hakkımızda

Sıradan araç kiralama firmalarından farklı olan aracla.com Bimobil Yazılım Otomotiv San. ve Tic. AŞ kuruluşudur. Zaman kavramının giderek değer kazandığı bu günlerde hızlı ve kolay araç paylaşım hizmetini sizlere sunuyoruz.

Hızlı ve Kolay Araç Kiralama

Zaman kavramının giderek değer kazandığı bu günlerde hızlı ve kolay araç paylaşım hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu hizmet, zaman kazandırmanın yanı sıra ekonomik olarak tasarruf da sağlıyor.
Aracla.com mobil uygulaması

Kartlı Araç Teknolojisi

Aracla Card
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcıları ile çalışıyor, geliştirdiğimiz yazılım teknolojileri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Özgürce Kullanın

Gelişen teknoloji ve güçlü iş ortaklarımız ile toplumda araç paylaşımını yaygınlaştırarak hızla büyümeyi hedefliyoruz. aracla.com, bir marka ve bir model olarak, yeni nesil araç kiralamaya farklı boyut kazandırmaktadır. Mayıs 2016 tarihinden bu yana güvenilir araç kiralama yapabilmeniz için; 7/24 destek operasyonu sağlayan güçlü ve sürekli gelişen ekibimiz ile hizmetinizdedir.
Aracla Card

Özgürce Kullanın

Yolculuğa ilk adım
Aynı aracı farklı zamanlarda, farklı kişilerin ihtiyacı kadar hizmetine sunarak araç kullanım verimliliğinin artmasını sağlıyoruz. Trafiğe çıkan araç sayısı arttıkça, çevre kirliliği de aynı oranda artmaktadır, araç paylaşımını kişilerin ihtiyacı kadar hizmetine sunarak; hem oluşan trafiği engellemek, hem de çevre kirliliğini en aza indirmek için hareket ediyoruz.