Hakkımızda

Hakkımızda

aracla.com bimobil yazılım otomotiv san. ve tic. a.ş. kuruluşudur. Şirketimiz inovasyon alanında ismini ilk kez duraktantaksi uygulaması ile duyurmuştur. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcıları ile çalışıyor, geliştirdiğimiz yazılım teknolojileri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Zaman kavramının giderek değer kazandığı bu günlerde hızlı ve kolay araç paylaşım hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu hizmet, zaman kazandırmanın yanı sıra ekonomik olarak tasarruf da sağlıyor.

Aynı aracı farklı zamanlarda, farklı kişilerin ihtiyacı kadar hizmetine sunarak araç kullanım verimliliğinin artmasını sağlıyoruz. Trafiğe çıkan araç sayısı arttıkça, çevre kirliliği de aynı oranda artmaktadır, araç paylaşımını kişilerin ihtiyacı kadar hizmetine sunarak; hem oluşan trafiği engellemek, hem de çevre kirliliğini en aza indirmek için hareket ediyoruz.

Gelişen teknoloji ve güçlü iş ortaklarımız ile toplumda araç paylaşımını yaygınlaştırarak hızla büyümeyi hedefliyoruz.

aracla.com, bir marka ve bir model olarak, yeni nesil araç kiralamaya farklı boyut kazandırmaktadır. Mayıs 2016 tarihinden bu yana güvenilir araç kiralama yapabilmeniz için; 7/24 destek operasyonu sağlayan güçlü ve sürekli gelişen ekibimiz ile hizmetinizdedir.

aracla.com'u çok seveceksiniz...

Size en yakın paylaşım noktaları üzerinden ister saatlik ister günlük dilediğiniz yere otomobil ayrıcalığı ile seyahat etmek için hemen kayıt olun.

Paylaşım Noktası Paylaşım noktası seçiniz
Başlangıç
Tarih
Saat
Bitiş
Tarih
Saat
Kirala